zpět na seznam článků

Můj deníček: A.SPELL

 

Co bych napsala o této hudbě? Je to hodně zajímavý styl, ale moc se v něm nevyznám. Já poslouchám něco úplně jiného, třeba rock, punk-rock, metal atd. Mám ráda i balady, jako píseň Amazing od kapely Aerosmith.

Myslím, že jazz a rock nemá nic společného. Žánr, o kterém teď píši, je jistě moc hezký, ale jen pro ty, co v něm cítí uklidnění a rozumí mu, jako já rocku a metalu. Tady hraje strašně moc hudebních nástrojů a pro můj vkus je těch nástrojů až příliš.

Mně stačí baskytara, bubny a zpěv, někteří tomu říkají řev. Moje tvrzení je jiné. Přijde mi, že je to talent mít takový hlas, jako nějaký rocker. Když poslouchám písničky, tak u toho občas zkouším zpívat jako ti rockeři a vím, že nemám dar. Zkuste ze sebe dostat, co oni a hned uvidíte, že když se řekne rock a metal, tak to není řev, který má každý, ale zpěv, který každý nemá. Obdivuji rockery, kteří vydrží na podiu klidně i 2 hodiny a pořád mají sílu zpívat dál. Sama jsem byla na koncertě Metallicy a skláním Jamesovi Hetfieldovi (zpěvák Metallicy) velkou poklonu, protože mít takový hlas jak on, je zázrak a něco neuvěřitelně krásného. V poslední době mi ta hudba hodně pomáhá, uklidňuje mě. Tím chci říct, že právě takhle může působit na někoho i tento jazz. Vůbec neodsuzuji lidi, kteří poslouchají úplně něco jiného. Každý má svůj vnitřní hlas, který říká, co se Vám líbí a co ne. Tohle nikdo jen tak nezmění.

 

ZOBRAZIT VÍCE VIDEÍ

Natt

autor článku

Diskuse k článku